Dlaczego warto?

powrót

Kompleksowe rozwiązania

Wiemy, jak działa biznes, ponieważ oprócz tworzenia systemów takich, jak inTradus, od ponad 10 lat integrujemy systemy ERP i prowadzimy konsulting biznesowy. To pozwala nam proponować rzeczywiste rozwiązania, a nie tylko skupiać się na technikaliach. Twój system sprzedażowy ma być narzędziem sprzedaży dla ustalonej grupy odbiorców, a nie oprogramowaniem, z którego skorzysta tylko informatyk. Tak samo projektujemy procesy back-office - Twoi pracownicy nie muszą być programistami, żeby obsługiwać codzienne procesy związane ze sprzedażą.

Dlatego inTradus PREMIUM to:

 • Rozbudowany system CMS, pozwalający na edycję front-endu systemu w odpowiedni dla Ciebie sposób. Masz tyle wpływu na szatę graficzną, ile wymagasz. Możesz zlecić to całkowicie do nas - ale też rozwijać treści całkowicie we własnym zakresie. Nowoczesne rozwiązania w panelu zarządzania platformą inTradus dają elastyczność zależną od tego, jakim doświadczeniem i wiedzą dysponują pracownicy Twojej firmy.
 • System sprzedaży stworzony dokładnie według Twoich wymagań i wytycznych.
 • Poparty doświadczeniem konsulting w celu wypracowania najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb w sprzedaży on-line oraz zarządzaniu nią od strony firmy (back-office).
 • Grafika w różnych wariantach, od prostych do zaawansowanych projektów.
 • Wsparcie techniczne i biznesowe dopasowane do potrzeb Twojej działalności i tempa rozwoju.
 • Skalowanie sprzętowe i programowe w celu obsłużenia ruchu, jakiego doświadczasz. Wewnętrzne narzędzia utrzymania platformy (system inSight) pozwala nam monitorować ich działanie i reagować, kiedy tego potrzeba.
 • Rozwiązania indywidualne - szyte na miarę Twoich wymagań oraz dostosowane do odbiorcy docelowego.

Dedykowana funkcjonalność

Proces tworzenia nowej platformy sprzedaży internetowej zaczyna się od Twoich potrzeb. To potrzeby są podstawą do zbudowania systemu, który bezobsługowo będzie dla Ciebie zarabiał, a który Twoi klienci docenią za wygodę, intuicyjność obsługi i funkcjonalność.

Jeśli Twój biznes wymaga zastosowania indywidualnych rozwiązań - przygotujemy je dla Ciebie i wdrożymy do Twojego systemu. Każda branża jest inna, każdy prowadzi swój biznes według własnych zasad. Rozumiemy to. inTradus daje Ci możliwość na stworzenie systemu idealnego dla Twojej firmy. 

Dopasowana infrastruktura

Twój sklep to może być tysiąc produktów, sprzedawanych w kilkudziesięciu zamówieniach dziennie. A może to też być 160 000+ indeksów towarowych, zamawianych na wielkich dokumentach hurtowych i wymagających uporządkowania. Zależnie od Twojego biznesu, obsługiwany ruch i potrzeby technologiczne różnią się. Mamy wdrożenia takie, jak opisaliśmy w pierwszym zdaniu, i takie, jak w drugim. Wszystkie z nich łączy jedno: system sprzedażowy on-line musi działać.

Dlatego dysponujemy dużą wiedzą i możliwościami sprzętowo-programowymi, które pozwalają nam dostosować się do Twojego wdrożenia, i zapewnić, że również Ty będziesz sprzedawał. Te możliwości to:

 • Cloud Service - czyli najnowocześniejsze wirtualizowane środowiska, sprzęt i oprogramowanie, pozwalające, aby Twój system działał szybko i niezawodnie, niezależnie, czy masz dziesięć tysięcy odsłon miesięcznie, czy dziennie. Dostosujemy infrastrukturę do Twojego rozwoju.
 • Doświadczenie w budowaniu struktury serwerowej - mały ruch to jeden serwer, duży ruch - to już loadbalancing, cache, db, app na osobnych instancjach. Nie martw się - Ty już nie musisz się tym przejmować, ani na tym znać. Wystarczy, że będziesz zwiększać swoją sprzedaż.
 • Budowa modułowa systemu daje możliwość stałego zwiększania jego funkcjonalności - albo korzystając z prefabrykowanych przez nas modułów o określonej funkcjonalności (program lojalnościowy? indywidualne ceny? kody rabatowe?), albo tworzonych według Twoich potrzeb rozwiązań tylko dla Ciebie.
 • Chcesz otworzyć dodatkowy sklep? Nie ma problemu, moduł wielosklepowości pozwoli Ci sprzedawać w wielu miejscach on-line, każde z nich może działać inaczej, ale obsłużysz je z jednego systemu ERP.

Najnowsze technologie

Niezależnie od tego, jakie masz potrzeby, nasi specjaliści z pewnością będą wiedzieli, jak je zrealizować. Najnowocześniejsze technologie pozwalają nam wykraczać poza ograniczenia standardowych produktów, zachowując łatwość obsługi od strony back-office.

W biznesie on-line czas jest względny. Jeśli jesteś rok do tyłu, to jesteś dekadę do tyłu. Żeby tak się nie stało, musisz polegać na możliwościach technologii, które pozwalają dostosowywać się do zmieniających warunków. Inwestycja w oprogramowanie staje się ważniejsza niż kiedykolwiek.

 • Nowoczesny front-end - intuicyjny interfejs.
 • Rozwiązywanie nietypowych problemów i tworzenie zaawansowanych narzędzi sprzedażowych, dzięki możliwościom technologicznym i wysokim kompetencjom naszych pracowników, którzy stale dokształcają się i mają świadomość najlepszych rozwiązań dla konkretnych wymagań.
 • Sprawdzone i skalowalne technologie w systemie - długi planowany cykl życia, rozwoju i wsparcia platformy inTradus.
 • Rozwój według potrzeb - nie blokują nas ograniczenia przestarzałych technicznie rozwiązań.
 • Kompatybilność - inTradus to system, który jest projektowany i tworzony tak, aby dobrze prezentował się dla następujących wersji przeglądarek internetowych: MSIE >= 9, Google Chrome >= 47, Mozilla Firefox >= 43, Safari >= 9