Platforma B2B

powrót

inTradus Standard B2B to internetowa platforma B2B zintegrowana z systemem sprzedażowo-magazynowym. Główną zaletą platformy jest zarządzanie danymi o towarach, cenach, stanach magazynowych z poziomu systemu sprzedaży, bez konieczności przepisywania ich do innego panelu. Automatyczna synchronizacja danych między systemem ERP daje pewność, że Twoi klienci widzą aktualne ceny i stany magazynowe. 

inTradus Standard B2B pozwala na szybkie uruchomienie nowego kanału sprzedaży. Twoi kontrahenci będą mogli składać zamówienia 24h/dobę, mieć podgląd swoich zamówień oraz faktur. Ponadto będą mieli dostęp do aktualnych informacji o produktach, danych kontaktowych opiekuna handlowego, swoich rabatach. Wystarczy zmienić logo i wprowadzić dane firmy, aby zacząć sprzedawać przez Internet. Dodatkowo możesz zmienić kolorystykę, aby dopasować ją do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. System daje również możliwość określenia działania poszczególnych modułów dzięki systematycznie rozwijanej konfiguracji (w ramach bieżących aktualizacji).

Integracja z ERP

Najważniejszą cechą platformy B2B - inTradus Standard jest integracja z działającym w firmie oprogramowaniem do prowadzenia sprzedaży (na przykład Subiekt GT, Navireo i inne) dzięki czemu nie są wymagane dodatkowe nakłady pracy na aktualizowanie danych w systemach internetowych. inTradus sam dba o przesyłanie odpowiednich danych na strony internetowe i odbiera informacje o zamówieniach. Proces integracji jest całkowicie konfigurowalny i może obejmować wiele zasobów dostępnych w systemie sprzedaży począwszy od opisów i zdjęć towarów, a na polach własnych i stanach magazynowych kończąc. Dodatkową korzyścią płynącą ze spójności tych baz danych jest czas reakcji na spływanie zamówień i zachowana polityka cenowa pobrana wprost z Twojego systemu.

W systemie B2B odwzorowujemy dane wprowadzone do integrowanego systemu ERP, co daje Ci pewność, że polityki cenowe działają w identyczny sposób w B2B i w ERP, prezentowane towary są takie same w obu źródłach, a stany magazynowe zgadzają się. To samo dotyczy kartotek kontrahentów. Jeżeli kontrahent modyfikuje swoje dane adresowe w B2B, zmieniamy je od razu w systemie ERP. Nie jest potrzebne żadne przepisywanie danych czy ich ręczny eksport lub import.

Kontrahent w dowolnym momencie może skorzystać z systemu i zobaczyć aktualny stan magazynowy, pełne informacje o produkcie, przejrzeć historię zamówień lub płatności, oraz złożyć zamówienie.

Twoje korzyści płynące z integracji:

  • Zawsze aktualne dane w systemie internetowym.
  • Zachowanie polityki cenowej dokładnie takiej jak w programach magazynowych.
  • Możliwe wyświetlanie aktualnych rabatów, poziomów cen i cen promocyjnych.
  • Złożone zamówienie trafia bezpośrednio do programu magazynowego.
  • System umożliwia prezentowanie kontrahentom faktur, zamówień i płatności.

RWD

inTradus Standard B2B to nowoczesna platforma, której szablony graficzne są projektowane w technologii Responsive Web Design - dostosowują się one do rozmiarów urządzenia, na jakim ogląda je użytkownik.  Dzięki temu masz pewność, że system prezentuje się dobrze na smartfonie, tablecie, laptopie czy komputerze stacjonarnym.

Cloud services

Sprzętowym sercem nowoczesnej platformy inTradus Standard B2B jest  wirtualizowana, skalowalna architektura usług Cloud Service (usługi utrzymania danych i aplikacji w chmurze). Łatwo konfigurowalny, rozwojowy, skalowalny i w pełni elastyczny model funkcjonowania chmury obliczeniowej, daje pełne możliwości monitoringu i zapewnienia wysokiej jakości usługi WEB, upraszcza również aktualizacje przez zastosowanie najnowszych technologii.

Aktualizacje

Nowe funkcje w systemach B2B dodawane są zgodnie z ustalonym przez inSolutions harmonogramem rozwoju platformy inTradus STANDARD B2B. Aktualizacje są przeprowadzane zbiorczo w modelu SaaS, zgodnie z potrzebami wszystkich Klientów, bez rozwiązań dedykowanych.

Dodatkowe rozwiązania

Integracja z programem Indywidualne Ceny

inDodatki - Indywidualne ceny to program pozwalający użytkownikom Subiekta GT w sposób kompleksowy zarządzać cenami oraz rabatami dla swoich kontrahentów. Program jest zintegrowany z platformą inTradus Standard B2B i chcąc korzystać z jego możliwości należy zakupić licencję.