Rozwiązania branżowe

powrót

W inTradus PREMIUM wszystko zależy od specyfiki Twojego biznesu, a nie możliwości gotowych, pudełkowych rozwiązań, które mogłyby nas ograniczać. Stworzymy system, jakiego potrzebujesz. Platforma, która ma swój rdzeń w dziesięcioletnim rozwiązaniu sprzedaży on-line, przeprojektowana w 2013 roku i stworzona na nowo przy użyciu technologii jutra, już teraz obsługuje internetowe systemy hurtowe i detaliczne w wielu kontekstach:

  • Fashion - rozmiarówki, kolory, kolory marki, wiele wymiarów, skład materiałowy, atrybuty towarów, zdjęcia w różnych typach, modele i warianty produktów, marki i producenci.
  • Dystrybucja - ofertowanie dla klienta końcowego, warianty produktów, szybkie zamawianie, zamawianie wielowymiarowe, udostępnianie stanów, magazyny depozytowe, zapytania ofertowe, wielomagazynowość.
  • Wsparcie biurowe - definiowanie MPK, limity handlowców, akceptacja zamówień, definicja workflow, dokumenty partnera.
  • Produkcja - personalizacja zamówień, produkty indywidualne, wyceny, zapytania ofertowe, etapy zleceń produkcyjnych, numeracja własna zamówień, szybki kreator zamawiania, załączniki projektowe do produktów, załączniki do zamówień.

Posiadając 10 lat doświadczenia, współpracowaliśmy z kilkuset firmami z różnych branż. Wiemy, czego potrzebujesz, i nie dostarczamy jednego systemu dla każdego. Opieramy się o konkretne wymagania i rozwiązujemy je w odpowiedni sposób.